5-6 Mayıs ❤️ Hıdrellez.•*¨*• . ✨

avon üyelik sitesi

mistik akademi

Kalbimizin sesini duyup, düşlerimizi kucaklayalım bu gece..

Hıdrellez 5 Mayıs Pazar akşamı başlayacak, 6 Mayıs Pazartesi ikindi ezanında bitecek.

Çocukluğumdan beri çok heyecanlarınım bu özel günde :)

Ne dilersem gerçek olur, ister bilinçaltı inancı diyeyim buna.. ister kozmik enerjinin hediyesi bu güne kadar hep böyle oldu..

Sembolik enerjinin yüklü olduğu Hıdrellez günü başlı başına dilekleri gerçekleştirmek için pozitif enerjiyle doludur.

Bu günü iyi değerlendirmek gerek diye bildiklerimi dileklerinizi gerçekleştirmek için bir reçete gibi sunayım istedim.

Bana her daim faydası olan bu yöntemin size de her daim güzellikleri sunmasını seçiyorum.

Gelelim hıdrellez de neler yapacağımıza;

Önce biraz sakinliğe ihtiyacımız var.
Neyin gerçekleşmesini istiyoruz.
Aklımızda ki listeler çok geçerli değil,
Kalemi kağıdı elimize alıp yazmaya başlamanın zamanıdır.
Şimdi yazdıklarınıza bir bakın:

Bunlar senin gerçekten senin isteklerin mi?

Sadece sana ait maddelerin kolayca gerçekleşeceğini hatırla ve listeni sadece sana özel olanlarla yeniden şekillendir.

Peki, şimdi tekrar okuyalım listemizi,

‍❤️‍Eğer amacımız evlilik ise,
… …..kişisi diye sınırlandırmayalım, bu doğru olmaz. Bizi mutlu edecek bir aile tablosu ya da evlilik resmetmemiz daha iyi olur. Yazacağımız niyetimizde, “mutlu huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde hayatın güzelliklerini paylaşacağım hayırlı bir eş ile evlenmeye niyet ediyorum. Bunu veya daha iyisini sevgiyle yaşamıma kabul ediyorum şükürler olsun.”

Şeklinde olabilir

‍‍‍‍İşe girmek ise;
Kendimi en iyi şekilde ifade edeceğim, bilgimi, emeğimi keyifle paylaşacağım, sayılıp sevildiğim ve saydığım sevdiğim çalışma arkadaşlarımla bir arada olacağım, maaşımı bereketiyle birlikte aldığım, beni geliştirip yükselten hayırlı bir işte mutlulukla çalışmaya niyet ediyorum, bunu veya daha iyisini seçiyor sevgiyle yaşamıma kabul ediyorum şükürler olsun.

Ev almak ise;
İçinde huzurla ve mutlulukla yaşayacağım < aile iseniz, ailemle birlikte huzurla yaşayacağım gibi olabilir> bir evi kolaylıkla almaya niyet ediyorum, bunu veya daha iyisini sevgiyle seçiyor yaşamıma kabul ediyorum.

Para ise;
Yaratıcı enerjinin hazineleri sonsuzdur farkındayım, kendim için kazancımın kolaylıkla … kat artmasına aylık kazancımın … veya daha iyi olmasını seçiyorum. Daha çok kazanmayı, bolluk ve bereket içerisinde huzurla yaşamayı hak ettiğimi biliyorum. Tüm sahip olduklarıma ve olacaklarıma şimdiden şükürler olsun.

Ben bunları sadece cümlelerinize örnek teşkil etmesi için yazdım, önemli olan kendi kelimelerinizle en doğru cümleyi kurmaktır. Ancak kelimelerin de gücünü hatırlayarak sadece olumlu olana yönelelim, sağlıklı olmak için … hastalığım iyileşsin demeyelim onun yerine aldığım her nefeste daha sağlıklı olmayı seçiyorum diyebiliriz gibi ;)

 Dileklerimizi resmetmek çok önemli, yani hem yazarak hem resmederek çalışacağız..
• Bir kasede biraz tuz : negatif enerjiyi temizlesin diye
• Bir kasede biraz toprak: Toprağın enerjisi için
• Bir kasede biraz su : suyun enerjisi için
• Bir adet mum, beyaz mum iyidir, yok ise renkli de olur, ancak koyu ve bulanık renkler olmasın, en iyisi beyazdır .. : ateşin gücü için
• Bir adet tütsü: havayı temsil etmesi için
*Varsa kristallerinizi de yanınıza alabilirsiniz.
*Reiki bilenler enerjilerine niyet etsinler, rehberlerini çağırsınlar.
*Reiki 2 ve yukarısında olanlar güç sembollerini imgelemle, dilek kâğıtlarının üzerine çizebilirler.

• Önce yönümüzü doğuya dönerek oturalım .derin nefesler verelerim ve huzurla nefesler alalım.
• Sevgili Yüksek benliğim ve meleklerim, bu gün benim için özel bir gün, hayatıma yeni ve güzel olanı kabul etmenin mutluluğunu yaşarken yanımda olmanıza niyet ediyorum.

• Dileğinizin yazılı ve çizili olduğu kağıdı elinize alın..
• Dileğinizi düşünün, bu niyetimin gerçekleşmesine engel olan tüm negatif inançlarımdan ve kodlamalarımdan sevgiyle özgürleşiyorum. Bunu 7 kere tekrarlarken
Ateşin havanın suyun toprağın ve tuzun üzerinden atlayın :)
• Ardından sesli olarak: Şükürler olsun arındığım, temizlendiğimi pozitifi enerji ile dolduğum için x 7 kez
Bunu sesli söylerken gözleriniz kapalı olsun ve içinizde gerçekten yepyeni bir başlangıç yaptığınız hissedin.

Derin bir nefes verin ve ardından burnunuzda derin ve doğal bir nefes alın

Dileğinizi 7 kez okuyun

Ancak her okuyuşunuzda gözlerinizi kapatın ve sanki bir sihirli camekan açıldı sizi geleceğe götürdü ki bu gelecek çok yakınınızda hissedin, bir hıdrellez günü kapıda yazdığın niyetin gerçekleşmiş, tam da olması gerektiği gibi, kendini harikulade hissediyorsun, mutluluk gözlerinden okunmakta :)
İşte tam 7 kez bunu yüreğinde hisset.
• Şimdi o güzel dileğini: tütsünün dumanının içerisinden geçir,
• Alümünyum folyo sarılı bir tava ya da tencerenin içerisinde mumunu koy ve dileğinin orada ateşin enerjisi ile bütünleşmesine tamamen yanmasına izin ver, sonra suyu üzerine dök ve suyun enerjisi ile birleşip su gibi akarak sana gelmesini dile.. ve ardından toprağı da üzerine dök ve yaşam toprağına ektiğin bu harikulade tohumun bollukla bereketle kolaylıklarla toprağın yüreğinde büyüyeceğinin meyvelerini de yaşamında toplayacağının farkındalığını yaşa.. şükürler olsun.. Yaşamımda olan her şey bana sunulan bir armağandır şükürler olsun..

Ardından bu dileğinizi bir gül ağacının dibine gömün, yoksa başka bir bitkide olur, ancak gül yine sembolik olarak bu enerjiyi en yüksek taşıyandır. Ayrıca gülün dibine bozuk paralarınızdan da gömün mesela 6 lira

Ertesi gün parayı gülün dibinden alın, bir lirayı bereket parası olarak cüzdanınızda 5 lirayı da bir çocuğa verebilirsiniz, bir sokak hayvanını sevindirebilirsiniz.

Bu da dileklerimizi pozitif enerji ile güçlendirmenin bir yoludur. Bir çocuğu sevindirmekten, bir masum hayvanı mutlu etmekten daha pozitif ne olabilir ki :)

Benim en sevdiğim yöntemlerden biri de gül ağacının dibine dileğinin yazılı olduğu kağıdı ve yanına da paralar gömmektir. Toprağın üzerinde de arzuladığını resmetmektir.. Yine akşam ezanından önce yapılır ve ertesi gün sabah ezanından önce gülün dibinden kağıt ve paralar alınır. Dilek kağıdı denize atılır, paranın bir tanesi cüzdana bolluk bereket için koyulurken diğeri de sadaka olarak verilir..

• Akşam ezanından önce yapamadım ne olacak demeyin, önemli olan bu günün harika enerjisinden faydalanmak, kendinize en uygun saatte sevgiyle bu çalışmayı yapıyor olmanız en önemlisidir..

Arzuladığınız güzelliklerin kolaylıkla gerçekleşmesine niyet ediyorum..

Her daim sevgiyle
Özlem Şahin


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kuantumisim/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir