İade ve Değişim

Kuantum İsim‘den aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde faturanız veya hediye değişim kartı üzerindeki sipariş numaranız ile değiştirebilir/ iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz.

Tek kullanımlık veya hızlı bozulan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik, kişisel bakım ürünleri, kitap, defter, DVD, VCD, CD ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı veya üzerinde fatura numarası yazan hediye değişim kartını göndermeniz gerekmektedir. Faturasız veya değişim kartsız ürünlerde işlem yapılmamaktadır.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Firmaya özel baskı yapılmış ürünlerin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır.